streda 1. decembra 2010

Prejdite na Google Apps a ušetrite: INFINITY CONSULTING

Spoločnosť INFINITY CONSULTING prešla na technológiu Google Apps.


Spoločnosť INFINITY CONSULTING, ktorá sa zaoberá poradenstvom v oblasti vernostných a platobných systémov, prešla na technológiu Google Apps.


Spoločnosť INFINITY CONSULTING prešla z hostovaného Microsoft Exchange Servera profiemail.cz a mobilnej platformy BlackBerry poskytovanej spoločnosťou Orange Slovensko a.s. na technológiu Google Apps a mobilnú platformu Android od spoločnosti Google.

Firma tak výrazne ušetrila na prevádzkových nákladoch pri zachovaní rovnakej funkcionality a úrovne služieb. Pôvodné náklady na jedného úžívateľa za hostovaný Exchange Server v službe Profiemail s podporou BlackBerry boli 499 CZK / mesiac. Cena za službu Orange Blackberry Enterprise Server pre jedného užívateľa bola 19,24 EUR / mesiac.

S technológiu Google Apps sa mesačné náklady na jedného užívateľa znížili o 80% pri poskytnutí rovnakej funkcionality:
  • objosmerná synchronizácia emailov, kontaktov i kalendárov
  • prístup k informáciám okamžite, kedykoľvek a odkiaľkoľvek
Každý užívateľ získal:
  • 25 GB pre emaily
  • kalendárové funkcie
  • automatickú synchronizáciu emailov, kalendárov i kontaktov s Android zariadením
  • prístup k dôležitým firemným informáciám odkiaľkoľvek a kedykoľvek
  • podpora mobility a práce z mobilného zariadenia
  • možnosť vymazať citlivé dáta na diaľku pre mobilné zariadenia Android, t.j. rovnako ako v prípade BlackBerry zariadení
  • garantovanú 99.9% dostupnosť služieb
Ďalším prínosom, ktorý ocenilo vedenie spoločnosti je možnosť jednouchého zdielania dokumentov on-line a spolupráca na dokumentoch v reálnom čase.

V prípade že Vaša firma používa hostovaný Exchange Server, kontaktujte nás a radi Vám poradíme ako ušetriť na komunikačných službách pri zachovaní rovnakej funkcionality. Neplaťte zbytočne za služby, ktoré Vám vieme poskytnúť v rovnakej kvalite za podstatne nižšie ceny.

Ak používate poštový server Kerio MailServer alebo Microsoft Exchange, vyžiadajte si od nás prípadové štúdie.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o možnostiach aké ponúka technológia Google Apps pre Vašu firmu, kontaktujte nás alebo sa prihláste do pravidelného on-line školenia kde Vám radi vysvetlíme aké výhody služba Google Apps prináša.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára